Warsztaty w ramach Dni Godności

21.06.2021

Jak co roku nasi uczniowie brali udział w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną organizowanych przez studentów Uniwersytetu Śląskiego. Tegoroczne warsztaty odbywały się w formie zdalnej. Pierwszą część z nich przeprowadziliśmy jeszcze w trakcie nauczania zdalnego wykorzystując platformę Teams.

Pewne poluzowania pozwoliły organizatorom na nagranie kolejnych warsztatów dzięki czemu, ponownie mogliśmy wkroczyć w świat Harry’ego Pottera a nasza szkoła w dniu 18.06.2020 zamieniła się w mały Hogwart.

Na zajęciach warsztatowych poprowadzonych przez panią Wiesławę Deręgowską i pana Marka Matułę powstały magiczne obrazki a podczas warsztatów na które zaprosiły naszych uczniów pani Stanisława Szulc i pani Danuta Sobik mieszano magiczne eliksiry.

II część warsztatów podobnie jak pierwsza była bardzo pozytywnie odebrana przez naszych wychowanków. Aby zobaczyć relację z przeprowadzonych warsztatów zapraszamy do fotogalerii.