Boguszowicki Piknik Rodzinny

20.05.2018

W sobotę 19 maja na ternie nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół nr 6 zorganizowano Boguszowianki Piknik Rodzinny. W programie plenerowego spotkania znalazło się wiele atrakcji. Były występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły oraz zespołu „Remedium” działającego przy Ognisku Pracy Pozaszkolnej Zespół-”Przygoda”. Były dmuchańce, konkursy sportowe oraz animacje dla dzieci. Na zgłodniałych i spragnionych czekały napoje, kiełbasa z grilla, popcorn, cukrowa wata oraz ciasta. Piknikowi towarzyszyło stoisko z pracami rękodzielniczymi wykonanymi przez uczniów. W organizację przedsięwzięcia włączyło się Miasto Rybnik, Rada Dzielnicy Boguszowice-Stare, Boguszowickie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Ślady”, OSP Boguszowice. Partnerami pikniku był MOSiR Rybnik oraz Dom Kultury w Rybniku-Boguszowcach. Dziękujemy gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, młodzieży oraz wszystkim pracownikom szkoły za zaangażowanie przy organizacji pikniku.