Brawa dla Mirka i Pawła!

25.02.2015

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Teatr Ziemi Rybnickiej. Konkurs zatytułowany był "Patrząc" i miał na celu rozwijanie zainteresowań i uzdolnień plastycznych; kształtowanie postawy twórczej; rozwijanie wyobraźni i umiejętności wyrażania własnych uczuć, myśli, doznań środkami wyrazu plastycznego; stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń plastycznych młodych artystów i ich nauczycieli. Uczniowie pod opieką pani Adriany chętnie zagłębili się w temat i jego niełatwą interpretację.

Wysiłki zostały nagrodzone i dwóm uczniom udało się zakwalifikować do wystawy pokonkursowej zdobywając 3 miejsce i wyróżnienie. Wielkie brawa dla Mirka Brachmana i Pawła Kwiotka!