Brąz w tenisie stołowym

30.11.2015

Rafał Szyndler i Aron Baszczok uczniowie Zespołu Szkół nr 6 a jednocześnie zawodnicy sekcji Fair Play z Rybnika zajęli w swojej kategorii 3 miejsce. Z tej okazji w poniedziałek 9 listopada w szkole zorganizowano okolicznościowy apel podczas, którego poinformowano o sportowym sukcesie naszej młodzieży. Organizatorami zawodów był Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Polska – Śląskie i Klub Olimpiad Specjalnych  „ Łukaszki”  Ruda Śląska. W organizację przedsięwzięcia włączył się Zespół Szkół Specjalnych nr 3  Ruda Śląska, MOSiR  Ruda Śląska oraz Ośrodek Najświętsze Serce Pana Jezusa Ruda Śląska. Składamy podziękowania dla dla Adama Reka za udostępnienie zdjęć z zawodów. Serdeczne gratulujemy wszystkim zawodnikom.