Dzień Nauczyciela w ZS6

15.10.2022

W piątek 14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowano uroczystą akademię. Z tej okazji młodzież przygotowała specjalny program artystyczny. Były m.in piosenki i wiersze o nauczycielach. Nie zabrakło interesujących układów tanecznych. Spotkaniu w szkolnej sali gimnastycznej towarzyszyła premierowa projekcja teledysku z udziałem młodzieży szkolnej do popularnej muzyki pt. ”Hej, sokoły..” Rozstrzygnięto także konkurs na najpopularniejszego nauczyciela, którym został pan Tomasz Marciak – nauczyciel wychowania fizycznego i to on otrzymał symboliczną koronę. Akademii z okazji nauczycielskiego święta towarzyszyła wystawa plastyczna prezentująca pracowników szkoły. Dziękujemy młodzieży oraz naszym koleżankom i kolegom za przygotowanie wspaniałego apelu.