EKO tratwy na zalewie

8.07.2015

Po dokonaniu odprawy i omówieniu zasad sportowej rywalizacji, dokonano oficjalnego nadania nazw poszczególnym tratwom. Drogą wcześniejszych biegów eliminacyjnych wyłoniono 4 najlepsze drużyny. Po zaciętej rywalizacji utrzymanej w duch fair play rywalizację na wodzie wygrała drużyna z Zespołu Szkół Budowlanych w Rybniku. Drużyna Zespołu Szkół nr 6 bardzo ambitnie walczyła w finale jednak ostatecznie zajęła 4 miejsce. Po zakończonych zawodach przeprowadzono rywalizację w zagniataniu butelek po tratwach. Tę konkurencję wygrali uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego. Gratulujemy uczniom pomysłowości w konstruowaniu tratw i dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery. Liczymy na kolejne spotkanie w roku przyszłym.