Europejscy goście w naszej szkole

24.04.2013

Od sierpnia 2012 Zespół Szkół nr 6 w Rybniku realizuje projekt w ramach programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” z Turcją, Litwą, Łotwą, Włochami i Bułgarią. Nasi nauczyciele gościli już w Turcji i Bułgarii, a teraz przyszedł czas na naszą szkołę. Nasza placówka organizuje kolejne spotkanie zagranicznych partnerów w dniach 12-15 maj 2013.

W harmonogramie naszych działań przewidujemy spotkanie w Urzędzie Miasta, w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Żorach, warsztaty artystyczne w naszej szkole, a przede wszystkim spotkania z osobami niepełnosprawnymi, które w swoim życiu odniosły sukces zawodowy i teraz chcą podzielić się swoimi doświadczeniami w poruszaniu się na rynku pracy, dając jednocześnie życiowe wskazówki dla innych młodych niepełnosprawnych i nie tylko. Spotkanie z naszymi gośćmi połączone z  uroczystą inauguracją zaplanowaliśmy na 13 maja na godz.12.30 w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku, ul. Małachowskiego 145.