„Gramy razem. Polsko -Czeskie zmagania sportowe” fotorelacja

29.11.2019

Grupa uczniów ZS nr 6 w dniach 17.11-24.11. 2019 przebywała na obozie sportowym w Hlucinie, gdzie odbywali szkolenia z dziedziny unihokeja, zajęć kulinarnych, krajoznawczych i rekreacyjno- integracyjnych. Sam wyjazd uczniowie oceniają jako bardzo udany. Dziś w ramach promocji projektu zaprezentowano –foto relację z wyjazdu do Czech. Film wywołał uśmiech na twarzach wszystkich uczniów i świetne wspomnienia samych uczestników wyjazdu. Wyjazd był również dobrym sprawdzianem nie tylko wytrzymałości sportowej , ale wiedzy i umiejętności językowych, które młodzież nabyła podczas 20 godzinnych zajęć przygotowawczych. Informacje o projekcie i prezentacja zdjęć z jego realizacji zostały również zaprezentowane na zebraniu z rodzicami uczniów naszej szkoły.