III Festyn Szkolny już wkrótce. Tabu z nami!

15.04.2012

Serdecznie zapraszamy na III Festyn Integracyjny organizowany przez Naszą Szkołę oraz Stowarzyszenie „Dla Dobra”. W tym roku festyn odbędzie się:

12 maja 2012r, na terenie szkoły

Hasłem festynu jest „Integracja z szybem w tle”. Celem festynu, oprócz wyśmienitej zabawy, będzie też wsparcie dla podopiecznych Stowarzyszenia „Dla Dobra”. Tradycyjnie już zaplanowaliśmy wiele atrakcji, więc zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy!

Szczegóły dotyczące zaplanowanych atrakcji znajdują się na poniższym plakacie. Tradycyjnie już prosimy wszystkich uczniów i sympatyków naszej szkoły o pomoc w promocji festyn.

O tym, że warto pojawić się na naszych festynach przypominają reportaże z poprzednich lat:
2011 – II Festyn Rodzinny – „Baw się i ucz razem z nami”
2010 – I Festyn Rodzinny, obchody 125-lecia szkoły

Zapraszamy do obejrzenia galerii z lat ubiegłych, a przede wszystkim do wzięcia udziału w tegorocznej edycji!