Karnawałowe Ostatki

15.02.2018

W Zespole Szkół nr 6 zorganizowano we wtorek 13 lutego karnawałowy bal przebierańców. Przedsięwzięcie otworzyła dyrektor placówki Grażyna Adamczyk. Szkolnej zabawie towarzyszyła rewia mody karnawałowej, gry i zabawy z nagrodami, a także wybory królowej i króla balu. Brano pod uwagę zarówno przebranie jak i aktywność taneczną. Działające przy szkole Stowarzyszenie DLA DOBRA zadbało o słodki poczęstunek. Podczas zabawy była także okazja do pamiątkowych zdjęć. Wszyscy znakomicie się bawili.

Tytuł Królowej i Króla przebrania karnawałowego trafiły do Aleksandry Lubszczyk i Dawida Gorzawskiego. Tytuł Króla i Królowej zabawy przypadł w udziale Aronowi Baszczokowi i Natalii Kula. W tej kategorii fundatorem nagród było Miasto Rybnik. Wyróżnienia otrzymali Grzegorz Trunk, Adrian Bryła, Anna Wiśniewska i Sylwia Smolorz. Serdecznie gratulujemy! Zabawie towarzyszyła sesja fotograficzna na najlepsze, najbardziej oryginalne przebranie.

W Internecie zorganizowano konkurs na najciekawsze, najbardziej oryginalne przebranie. W plebiscycie internautów uczestniczą zarówno zdjęcia zbiorowe jak i indywidualne. Osoby które znajdą się na zdjęciach z największą ilością polubień otrzymają drobne upominki. Życzymy powodzenia!