Karnawałowe szaleństwo

1.02.2016

Zwykle w okresie od 6 stycznia do wtorku przed Środą Popielcową oznaczającą początek wielkiego postu i oczekiwania na Wielkanoc organizuje się  zabawy, maskarady, pochody czy bale maskowe. W Zespole Szkół nr 6 organizowanie zabaw karnawałowych dla młodzieży to już tradycja pielęgnowana od kilku lat. Tegoroczna impreza karnawałowa przebiegła pod hasłem  „Dzień szalonych fryzur i makijażu”. Panie nauczycielki pomagały uczniom w przygotowaniu oryginalnego makijażu oraz odpowiedniego uczesania. Na parkiecie królowała muzyka. Nie brakowało zabaw i konkursów z nagrodami. O poczęstunek zadbało działające w szkole Stowarzyszenie „DLA DOBRA”, które z myślą o uczestnikach przygotowało napoje chłodzące, owoce oraz ciasta. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz mody karnawałowej oraz sesja fotograficzna. Wybrano królową i króla balu. Na zwycięzców czekały bony upominkowe ufundowane przez Salon Urody Gabriel, AMBER gabinet kosmetyczny oraz salon fryzjerski pani Anna Pal, którym bardzo dziękujemy za wsparcie.