Konferencja podsumowująca RDK z naszym udziałem

29.10.2014

W piątek 24 października 2014 roku w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej-Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz Praktycznego zorganizowano konferencję podsumowującą  VI Rybnickie Dni Kariery.

W spotkaniu zorganizowanym przez Rybnicka Platformę Poradnictwa Zawodowego uczestniczyli partnerzy przedsięwzięcia w tym także reprezentacyjna naszej szkoły z dyrektor placówki Grażyną Adamczyk na czele. Podczas spotkania, które oficjalnie otwarła zastępca prezydenta miasta Joanna Kryszczyszyn była okazja, aby zapoznać się ze sposobem  wypełnienia dokumentów aplikacyjnych oraz posłuchać wykładu na temat „Mój przyjaciel – rynek pracy” .

W trakcie konferencji nie brakowało popisów artystycznych oraz sportowych. Uczestnicy mili okazję poznać laureatów konkursu Master of CV. Młodzieżowa Rada Miasta współorganizator konkursu przedstawiła relację z tego oryginalnego współzawodnictwa. Nasza szkoła na specjalnym stoisku zaprezentowała wyroby rękodzieła artystycznego wykonane przez uczniów Zespołu Szkół nr 6 w ramach zajęć. Ostatnim akcentem konferencji była projekcja filmu Janusza Rzymanka pracownika Zespołu Szkół będąca próbą podsumowania VI edycji Rybnickich Dni Kariery na którymi patronat honorowy sprawował prezydent Rybnika.