Konferencja podsumowująca

7.02.2013

Przed feriami zimowymi w naszej szkole zorganizowano konferencję podsumowującą minione półrocze. W spotkaniu uczestniczyli nie tylko wszyscy nauczyciele, ale również pracownicy administracyjni. Konferencja była nie tylko znakomitą okazją do omówienia planów na przyszłość, ale także do przypomnienia najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy.

Dyrektor placówki podziękowała wszystkim za rzetelna pracę, zaangażowanie oraz cierpliwe znoszenie uciążliwości związanych z budową windy dla osób niepełnosprawnych. Krótko podsumowano osiągnięcia sportowe a także realizowane w szkole projekty w tym zakończony w ubiegłym roku projekt „Odkrywam samodzielność”. Podczas spotkania mówiono także o projektach w ramach programu Comenius oraz Leonardo da Vinci. Przed szkołą sporo nowych wyzwań w tym m.in. inwestycyjnych takich jak wymiana drzwi czy cyklinowanie parkietu na sali gimnastycznej zaś dydaktycznie udział w Targach Edukacji. Teraz przed nauczycielami oraz uczniami dwutygodniowy okres przerwy w zajęciach szkolnych.