Konkurs na jajko i kartkę wielkanocną-rozstrzygnięty

5.04.2012

Zespół Szkół nr 6 w Rybniku po raz kolejny był organizatorem międzyszkolnego konkursu plastycznego na jajko i kartkę wielkanocną. Konkurs adresowany był do uczniów szkół specjalnych oraz integracyjnych. Na konkurs nadesłano prace uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7, Gimnazjum nr 15 oraz Zespołu Szkół nr 6 wykonane najróżniejszymi technikami i w przeróżnych formach. Jajka były wykonane z ceramiki były prace malowane na kartkach oraz wyklejane z plasteliny. Z kolei kartki były malowane, rysowane, wyklejane, wycinane. Jedno jest pewne, że uczestnikom konkursu nie brakowało inwencji twórczej i oryginalnych pomysłów. Autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora konkursu oraz sponsorów. Prace nadesłane na konkurs można podziwiać na okolicznościowej wystawie. Komisja oceniająca pomysłowość i wykonanie prac nie miała łatwego zadania z wyborem tych najciekawszych prac.

Oto wyróżnione prace:

Kategoria jajko wielkanocne

I miejsce praca zbiorowa KL IIIA/P ZS nr 6

II miejsce Angelika Krzysztofińska ZS nr 6

III miejsce Adrianna Sieprawska ZS nr

Kategoria kartka wielkanocna

I miejsce Paweł Kwiotek Gimnazjum nr 15

II miejsce Aron Baszczok Gimnazjum nr 1

III miejsce Patryk Szuła ZS nr 6

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do galerii konkursowej.