Konkurs na przebranie rozstrzygnięty

12.12.2014

Od września 2014 roku w Zespole Szkół nr 6 działa kółko fotograficzne. Spotykamy się systematycznie i poznajemy stopniowo tajniki fotografii. W ramach zajęć wspólnie przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy konkurs na najciekawsze przebranie.

W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Zabawa była dobrowolna i każdy kto chciał mógł wziąć w niej udział. Zdjęcia zostały wykonane podczas zabawy andrzejkowej, która odbyła się w naszej szkole pod koniec listopada. Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze zdjęcia i zamieściliśmy w Internecie. Dla trzech osób, których przebrania najbardziej przypadły do gustu internautom przewidzieliśmy nagrody ufundowane przez Miasto Rybnik. Z tego miejsca pragniemy podziękować Miastu za upominki, osobom które wzięły udział w konkursie oraz tym wszystkim, którzy postanowili zagłosować na swoich faworytów. Zabawa spotkała się ze sporym zainteresowaniem za co serdecznie dziękujemy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i podajemy nazwiska laureatów. Pierwsze miejsce Sylwia Morawska, drugie Krzysztof Panek, trzecie Paulina Trybuś.