Konkurs plastyczny zakończony! Nagrody rozdane!

10.02.2022

W grudniu 2021 roku zakończył się konkurs plastyczny „Różne dzieci, takie same prawa”. Technika wykonania prac była dowolna. Prace nawiązywały do Konwencji Praw Dziecka, z którą uczniowie zapoznawali się na zajęciach. Konkurs podsumował nasze działania, jakie przeprowadziliśmy w szkole z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF.

Po powrocie do szkoły, po przerwie świąteczno- noworocznej jury wybrało najlepsze prace. Nagrodzono i wyróżniono 11 prac.

Dzięki zaangażowaniu Stowarzyszenia Przyjaciół i Wychowanków „ Dla Dobra”, które ufundowało nagrody, zwycięzcy zostali obdarowani drobnymi upominkami.

Nagrodzone prace można obejrzeć na pokonkursowej wystawie na korytarzu na 2 piętrze obok Biblioteki.

Organizatorzy: A.K. i I.P.