Laureaci konkursu plastycznego w Częstochowie

6.12.2015

Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem "Moje marzenia". Wielu uczniów naszej szkoły przygotowało prace plastyczne. Konkurencja była ogromna, 26 placówek szkolno-wychowawczych z województwa śląskiego przystąpiło do konkursu.
Naszym uczniom udało się zdobyć 1 miejsce – Michał Huba oraz wyróżnienie w kategorii wiekowej gimnazjów- Jacek Stępień. Zwycięzcom gratulujemy. Gratulujemy również innym uczniom- chęci i odwagi do przelewania swoich pomysłów na papier za pomocą farb, kredek i pasteli. Temat konkursu pozwolił uruchomić wyobraźnię i pokłady kreatywności.

By docenić wysiłek, zaangażowanie oraz wzorowe zachowania uczniowskie Stowarzyszenie Dla Dobra zafundowało zwycięzcom i 4 innym uczniom wycieczkę do Częstochowy na wernisaż wystawy konkursowej i odbiór nagród. Wyjazd ten umożliwił także młodzieży odwiedzenie jednego z najsłynniejszych polskich sanktuariów na Jasnej Górze.
Zapraszmy do galerii.