Letnie wakacje 2016 rozpoczęte

17.07.2016

To był dobry, obfitujący w wiele interesujących wydarzeń rok szkolny o czym z zadowoleniem wspominała podczas uroczystego spotkania dyrektor szkoły Grażyna Adamczyk. W zakończonym roku szkolnym dzięki wsparciu Miasta Rybnika realizowano sporo różnorodnych projektów edukacyjnych także tych które są współfinansowane ze środków z Unii Europejskiej.
Młodzież w roku szkolnym 2015/2016 osiągnęła wiele sportowych i edukacyjnych osiągnięć. Dobre wyniki zostały zauważone. Kilku uczniów otrzymało nagrodę „Rybnickiego Prymusa” jedna dostała stypendium Prezydenta Miasta. Zakończenie roku szkolnego było dobrą okazją do złożenia życzeń całej społeczności szkolnej. Wyróżniono oraz w specjalny sposób podziękowano laureatom szkolnego konkursu  frekwencji. Uhonorowano także uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz tych zaangażowanych w życie szkoły oraz laureatów różnorodnych konkursów. Dyrektor placówki podziękowała za cały rok wytężonej pracy i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych  wakacji.