Lista podręczniów na rok szkolny 2014/2015

30.06.2014

Zapraszamy do zapoznania się z listą podręczników na rok szkolny 2014/2015.

Lista podręczników – szkoła zawodowa

Historia. Ciekawi świata. Kl.I/II. Wyd. OPERON , (Ustrzycki)
Wiedza o społeczeństwie,  Ciekawi świata. Kl. III Wyd. OPERON, (Batorski)
– Geografia,  zakres podstawowy. Zbigniew Zaniewicz. Operon (nie kupować)
– Matematyka część 1 dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej, podręcznik B. Kiljańska, A. Konstantynowicz, A. Konstantynowicz, M. Pająk, G. Ukleja wyd. Operon (nie kupować)
– Matematyka część 2 dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej, podręcznik B. Kiljańska, A. Konstantynowicz, A. Konstantynowicz, M. Pająk, G. Ukleja wyd. Operon (nie kupować)
– „Wędrując ku dorosłości”. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, red. T.Król, M.Ryś, Rubikon 2013r. (Nie kupować)
Murarz-tynkarz, Budownictwo ogólne, Popek Wapińsa, WSiP
Murarz-tynkarz, Rysunek Techniczny budowlany, Maj, WSiP
J. angielski – wszystkie klasy
Autorzy: Stuart McKinlay, Jennifer Parsons Tytuł: Success Poziom: Beginner Wydawca: Pearson Longman
 – J. angielski zawodowy – klasy gastronomiczne
Autorzy: Rafał, Sarna, Katarzyna Sarna Tytul: Jezyk angielski zawodowy w gastronomi. Wydawca WSiP
J. angielski zawodowy – klasy budowlane
Autorzy: Marlena KuczTytul: Jezyk angielski zawodowy w budownictwie,Wydawca WSiP
Biologia "Biologia na czasie" wydawnictwo – "Nowa Era", Emilia Bonar, Weronika Krzeszowiec-Jeleń oraz Stanisław Czachorowski.
J. polski – klasa II  " Zrozumieć świat 2  ZSZ "  Elżbieta Nowosielska, Urszula Szydłowska, wyd. Nowa era
J. polski– klasa I  " Zrozumieć świat 1  ZSZ "  Elżbieta Nowosielska, Urszula Szydłowska, wyd. Nowa era

Lista podręczników- gimnazjum (uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim)

Historia. Podręcznik do gimnazjum. Kl.I Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Historia. Podręcznik do gimnazjum. Kl.II Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Historia. Podręcznik do gimnazjum. Kl.III Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Wiedza o społeczeństwie. Bliżej świata. Kl.II/III. Podręcznik do gimnazjum, Wyd. PWN (Wesołowska-Starnawska, Pilipiuk, Starnawski)

– Język polski.  Bliżej słowa. Kl. III Podręcznik do gimnazjum. WSiP, (Horwath, Kiełb)

Matematyka dla gimnazjum Helena Siwek, Małgorzata Bereźnicka, Agnieszka Siwek, Katarzyna Siwek, wyd. WSiP

– Matematyka 1 Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum specjalnego. Część 1 i 2

– Matematyka 2 Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum specjalnego. Część 1 i 2

– Matematyka 3 Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum specjalnego. Część 1 i 2

Geografia 1 Podręcznik z ćwiczeniami dla gimnazjum specjalnego. Część 1 i  2. Małgorzata Wojtatowicz

– Geografia 2 Marcin Chrabelski, Magdalena Dudaczyk  Operon (nie kupować)

– Geografia 3 Grażyna Chmielewska, Waldemar Chmielewski Operon (nie kupować)

– „Wędrując ku dorosłości”. Wychowanie do życia w rodzinie dla uczniów klas I-III Gimnazjum. T.Król, Rubikon 2013r. (Nie kupować)

Muzyka wydawnictwo Operon autor: Małgorzata Rykowska, Zbigniew Szałko

Biologia kl. 1 – "Puls życia" wydawnictwo – "Nowa Era", a autorami są Małgorzata Jefimow oraz Marian Sęktas,

Biologia kl. 2 – "Puls życia" wydawnictwo – "Nowa Era", a autorem jest Małgorzata Jefimow,

Biologia kl. 3 – "Puls życia" wydawnictwo – "Nowa Era", a autorami są Beata Sągin, Andrzej Boczarowski oraz Marian Sęktas.

J.polski – gimnazjum klasa I –  "Świat w słowach i obrazach 1" Witold Bobiński, wyd. WSiP

J.polski – gimnazjum klasa II- "Świat w słowach i obrazach 2" Witold Bobiński, wyd. WSiP

Zajęcia techniczne, podręcznik U. Białka wydawnictwo Operon

Zajęcia kulinarne, ćwiczenia M. Rybarska