Mamy nowe szafki

14.01.2015

Zespół Szkół nr 6 pięknieje nam z każdym dniem. Placówka stale jest udoskonalana i modernizowana, aby coraz lepiej służyć społeczności szkolnej. Jeszcze w ubiegłym roku podjęto decyzję o modernizacji szkolnej szatni. Zlikwidowano pamiętające jeszcze poprzednią epokę, stare niefunkcjonalne pomieszczenia z metalowych kątowników i siatki stalowej i zastąpiono je nowymi  kolorowymi szafkami.

Zanim jednak szafki trafiły do naszej szkoły dyrektor Grażyna Adamczyk ogłosiła ankietę na wzór graficzny. Do wyboru było 6 możliwości oferowanych przez producenta. Wzór, który spodobał się największej liczbie uczniów został zamówiony. Warto podkreślić, iż szafki ubraniowe wyposażone są w drzwi z wywietrzniki oraz miejsca na identyfikator.

W każdej komorze znajduje się półka, a dodatkowo drążek na ubrania oraz dwa haczyki. Standardowo, szafki szkolne zamykane są  zamkiem z kodem szyfrowym i spełniają wymagania określone przez Polski Komitet Normalizacji, Miar i Jakości. Odmalowana szatnia z nowymi szafkami jest teraz prawdziwą ozdobą szkoły, która nie tylko poprawiła estetyką, ale także podniosła znacznie funkcjonalność miejsca.