Nagrody w konkursie fotograficznym

6.05.2015

Uczniowie Anna Wiśniewska, Teresa Gawronek zdobyły odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce, a Mateusz Skiba wyróżnienie w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Zespół Szkół nr 6 otrzymał zaproszenie do udziału w konkursie pod hasłem „Woda naturalnie najlepsza z kranu”.

Młodzież szkolna uczęszczająca na zajęcia fotograficzne prowadzone przez Janusz Rzymanka  w ramach Ogniska Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” postanowiła podjąć wyzwanie. Podczas cyklicznie prowadzonych zajęć młodzież omawiała temat oraz przygotowywała zdjęcia. Następnie podczas wspólnych zajęć wybrano zdaniem uczestników te najlepsze fotografie i przesłano do organizatora.

Celem konkursu było odkrywanie zalet picia wody z kranu. Jury brało pod uwagę nie tylko walory artystyczne, ale i pomysłowość oraz oryginalne podejście do tematu. W rozstrzygnięciu konkursu które odbyło się 23 kwietnia poza laureatami uczestniczyła także dyrektor Zespołu Szkół nr 6 Grażyna Adamczyk. Rozdaniu nagród towarzyszyła wystawa prac nadesłanych na konkurs oraz poczęstunek przygotowany przez organizatora. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.