Nasi nauczyciele wyróżnieni

18.10.2012

Z okazji Dnia Nauczyciela w Rybnickim Centrum Kultury zorganizowano spotkanie prezydenta miasta z nauczycielami. Podczas uroczystej akademii będącej formą podziękowania nauczycielom za ich pracę prezydent Adam Fudali wręczył nagrody i wyróżnienia pracownikom rybnickich placówek oświatowych. Sześciu rybnickich nauczycieli uhonorowano medalem Mikołaja z Rybnika w służbie oświaty.

W trakcie uroczystości wręczono również nagrody Prezydenta Miasta, nagrody i medale Ministra Edukacji Narodowej. W gronie wyróżnionych nagrodą Prezydenta Miasta znalazła się nasza nauczycielka, ucząca geografii, matematyki Alina Drazik zaś nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzymała dyrektor Zespołu Szkół nr 6 Grażyna Adamczyk. Podczas szkolnej uroczystości związanej z obchodami Dnia Nauczyciela dyrektor otrzymała również kwiaty od uczniów i nauczycieli. Nie kryjąc wzruszenia podziękowała za kwiaty i życzenia. Podkreślała za nagroda jest również udziałem grona pedagogicznego.