Nasi w Wesołym Miasteczku

24.06.2015

Do dyspozycji odwiedzających jest blisko 40 różnorodnych obiektów takich jak huśtawki, karuzele, kolejka Cosmos Coaster czy Diabelski Młyn gdzie siedząc w kilkuosobowych gondolach można podziwiać okolicę z wysokości 35 metrów. Wszystkie urządzenia zrobiły na młodzieży spore wrażenie.

Jeszcze przed przyjazdem uczniowie byli pewni, że skorzystają ze wszystkich w tym tych najbardziej ekstremalnych rozrywek jednak po przyjeździe okazało się oczywiście momentami nieco przestraszeni skorzystali tylko z wybranych atrakcji. Wszystkim bardzo się podobało. Pogoda i humory dopisywały. Grupą młodzieży opiekowały się panie Maria Gerlich, Alina Drazik i Anna Gwóźdź. Dokumentację fotograficzną z wycieczki przygotował Wiktor Szymiec uczęszczający na zajęcia z fotografii prowadzone w szkole.