Nauczycielskie Oskary – rozdane

28.10.2013

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół nr 6 zorganizowano uroczystą akademię podczas której przyznano i wręczono nauczycielskie Oskary. Jak na uroczystość tej rangi przystało spotkanie miało wyjątkowo uroczystą oprawę. W artystycznej części spotkania ze specjalnie przygotowanym programem wystąpili uczniowie szkoły.

Z wykorzystaniem rzutnika multimedialnego na ekranie prezentowano sylwetki oraz krótkie informacje o nagrodzonych osobach. Warto dodać, iż Oskarami nagrodzono nie tylko nauczycieli, ale także pracowników administracji. Na początku wywołano dyrektor placówki. Jednak zanim odebrała swoją statuetkę odczytano stosowną laudację brzmiącą „Nasza dyrektorka  działa jak maszyna, nazwisko i imię Adamczyk Grażyna, każdy trybik w szkole chodzi jak zegarek, wszystko działa  pewnie, zacnie, doskonale. Zdaniem uczniów dyrektor placówki zasłużyła na tytuł „Budowniczy roku”  w uznaniu jej zaangażowania, dokładności i  precyzji w działaniu. Wszystkie przyznane tego dnia nagrody były poprzedzone takimi zabawnymi i bardzo trafnymi rymowankami. Na zakończenie dyrektor szkoły podziękowała w imieniu wszystkich pracowników oświaty za przygotowanie oryginalnego programu artystycznego. Tego samego dnia wręczyła swoim pracownikom nagrody dyrektora szkoły.

Zapraszamy do galerii.