Nowy blask Zespołu Szkól nr 6

13.02.2015

Okres zimowej przerwy w zajęciach szkolnych wykorzystano w Zespole Szkół nr 6 do przeprowadzenia kilku planowanych remontów i modernizacji.

Postanowiono „odświeżyć” parkiet na szkolnej sali gimnastycznej. Przeszlifowano drewniane klepki a następnie położono warstwę specjalnego lakieru bezbarwnego. Postanowiono wymienić drzwi do pomieszczenia w którym na co dzień prowadzona jest terapia metodą Tomatisa. Stare i wypaczone drzwi oraz przeszklenie postanowiono zastąpić ścianką działową oraz nowymi drzwiami. Nowe drzwi znajdą się również w gabinecie pani dyrektor oraz w kilku klasach w tym w pracowni historycznej i fizycznej. Po przeprowadzonych robotach typowo budowlanych w ruch poszły wiaderka z płynem i ścierki. Panie z obsługi zabrały się za porządkowanie klas i korytarzy, a wszystko po to by wraz z rozpoczęciem kolejnego semestru w szkole panował ład i porządek.