Off-roadowe szaleństwo!

1.05.2010

24 kwietnia okazał się niezwykłym dniem w historii naszej szkoły. W piękny sobotni poranek pod naszą szkołą zameldowały się ogromne terenówki, którymi uczniowie i nauczyciele naszej szkoły ruszyli w ekstremalny rajd off-roadowy. Ciekawa trasa rajdu zawiodła uczestników do rudzkich lasów, gdzie wszyscy poznali fascynujące umiejętności tych niezwykłych samochodów. Land Rovery dzielne pokonywały wąskie i błotniste ścieżki, aby bezpiecznie dowieźć wszystkich do kolejnego – niespodziewanego – punktu wyprawy. W stadninie koni uczniowie i nauczyciele mieli możliwość spróbowania swoich sił w jeździe konnej. Po tych wszystkich wrażeniach przyszedł czas na odpoczynek podczas wspólnego ogniska i pieczenia kiełbas.
Spotkanie z miłośnikami tych samochodów było możliwe dzięki uprzejmości p. Ewy Gawlas, której serdecznie dziękujemy za tak wspaniale zorganizowaną imprezę.