Ostatni dzwonek w ZS6

25.06.2021

W Zespole Szkół nr 6 zabrzmiał dzisiaj ostatni dzwonek. O godzinie 9.00 zorganizowano oficjalne zakończenie roku szkolnego połączone z programem artystycznym i rozdaniem świadectw. W zakończeniu roku uczestniczyła cała społeczność szkolna. Jednak ze względu na obostrzenia pandemiczne część uczniów uczestniczyła w zakończeniu w sposób hybrydowy tj. oglądała relację z sali gimnastycznej w innej klasie. W trakcie uroczystości pożegnano klasę 3, wręczono nagrody za wysoką średnią ocen, za wyniki czytelnicze. Uhonorowano także laureatów konkursu pt. „Zjawiska fizyczne wokół nas” oraz festiwalu szkolnych talentów „Mam smykałkę”. Rozdano także certyfikaty potwierdzające udział w projektach europejskich oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Przed uroczystym zakończeniem zorganizowano mszę w plenerze.