Ostatnie spotkanie w ramach projektu I am prosperous

18.06.2018

Podczas gdy międzynarodowe zespoły projektów przygotowują ostatnie działania związane z projektem, ich rozpowszechnianie i sprawozdania budżetowe, chcemy pamiętać o ostatniej wizycie delegacji zagranicznych na Litwie. Podczas tej wizyty, partnerzy szkoły w Wilnie Silas Silas z Estonii, Polski i Portugalii mam nie tylko ostatnie prace projektowe, ale również podzielili się najlepszymi praktykami, uczestniczyli w uczniów stovyklaujančius Silas i studiował nasz kraj i jego system edukacji. Ostatnia wiadomość dla gości Silasa dostarczyła pouczające wizytę w gminie Wilno.

Podczas spotkania został omówiony szczegółowo produkt końcowy – Inclusive Travel Guide, czyli poradnik jak podróżować. Oprócz pracy był czas na przyjemności: wspólnie z uczniami budowanie domu z drewnianych elementów, pod okiem fachowca – domy w tradycyjnej technice powstawały bez użycia gwoździ, poznanie pomocy do komunikacji alternatywnej miedzy nauczycielem a uczniem.