Paradnie na paradzie ryb

29.09.2017

Zarówno smoka jak i rybę wykonywali uczniowie szkoły podczas zajęć. W przygotowanie makiety oraz specjalnej platformy włączyli się także nauczyciele. Trzeba przyznać, że ryba o egzotycznej budowie wyglądała naprawdę okazale. Szkolna rybna wzbudzała powszechne zainteresowanie wśród mieszkańców. Została także doceniona przez jury i otrzymała pierwsze miejsce w kategorii instalacji przestrzennych. Takie wyróżnienie było dla uczniów bardzo ważne, ale równie istotny był już sam udział w dwóch wielkich plenerowych wydarzeniach i praca zespołowa przy tworzeniu smoka i ryby. Z tego miejsca koordynatorzy projektu Miastu Rybnik za wsparcie tej inicjatywy oraz składają serdeczne podziękowania pod adresem wszystkich osób, które włączyły się realizacjętego projektu.