Poznaj Polskę – nasza szkoła uzyskała dofinansowanie do wycieczki

14.04.2023

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół nr 6 w Rybniku otrzymał dofinansowanie do organizacji wycieczki w ramach ogólnopolskiego projektu „Poznaj Polskę” w łącznej kwocie 14400 zł. Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w przedsięwzięciu Ministerstwa Edukacji i Nauki pt.: „Poznaj Polskę” i otrzymała dofinansowanie do organizacji wycieczki trzydniowej do Zakopanego.

Program ma na celu umożliwienie uczniom udziału w wycieczkach rozpowszechniających wiedzę o zabytkach, naszej kulturze i historii. Dzięki wyjazdom młodzież poznaje również tradycję oraz osiągnięcia polskiej nauki. W wyjeździe odbywającym się w terminie 15.05.2023-17.05.2023 weźmie udział 15 uczniów wraz z 3 opiekunami.

Aktualnie trwa rekrutacja osób zainteresowanych wyjazdem do Zakopanego.

Szczegóły znajdą Państwo w poniższych linkach.