Praca nad projektem europejskim

24.01.2016

Celem spotkania było podsumowanie i omówienie zrealizowanych do tej pory zadań, podział kolejnych obowiązków oraz zaplanowanie dalszego harmonogramu prac, w tym szczegółów następnej wizyty roboczej, która odbędzie się we Włoszech.

Ważnym elementem spotkania była prezentacja naszej szkoły, w tym codziennej pracy naszych uczniów i nauczycieli. Nasi goście mieli też okazję do samodzielnej pracy podczas warsztatów filcowania, decoupage, tworzenia mydełek oraz świec. Jednak prawdziwą atrakcją dla wszystkich uczestników było wspaniałe przedstawienie jasełkowe, które wykonali uczniowie,rodzice oraz nauczyciele ZS nr 6.

Spotkanie można uznać za bardzo owocne, ponieważ udało się zrealizować wszystkie zaplanowane zadania. Co jednak najważniejsze  cała międzynarodowa grupa bardzo wysoko oceniła poziom pracy naszej szkoły. W samych superlatywach wypowiadali się też o naszych podopiecznych , doceniając ich zaangażowanie w pracę i naukę.

Cieszymy się, że dzięki Wam tak dobra ocena o nas pójdzie w świat!
Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego spotkania seredecznie dziękujemy.