Zespół Szkół nr 6 w Rybniku

Zespół Szkół nr 6 to miejsce, gdzie młodzież ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi rozwija umiejętności i pasje, przygotowując się do dorosłego życia społecznego i zawodowego.

Wyróżniamy się profesjonalną kadrą i dostosowanymi terapiami, takimi jak: integracja sensoryczna, Biofeedback czy fizjoterapia.

Nasza szkoła jest przyjazna osobom z niepełnosprawnościami, oferując klasy o mniejszych grupach, udogodnienia architektoniczne i szerokie wsparcie.

Zapewniamy naukę w przyjaznym środowisku z nowoczesnymi pracowniami, małymi grupami klasowymi pod okiem specjalistów. Uczestnictwo w projektach edukacyjnych, wymiany zagraniczne i różnorodna aktywność w życiu społecznym sprawiają, że nasza szkoła to miejsce, gdzie nauka idzie w parze z radością. Dołącz do Zespołu Szkół nr 6 i odkryj nowe możliwości edukacyjne!

Nasze szkoły:

Dokumenty do pobrania

Informujemy, że nasza placówka nie figuruje w bazie szkół do naboru elektronicznego.

Dlaczego my? To proste:

mało liczne klasy

ciekawe zajęcia dydaktyczne

dostępność architektoniczną

doświadczona kadra

bezpłatne dojazdy do szkoły

bogata oferta zajęć terapeutycznych

miła, rodzinna atmosfera

bogato wyposażone pracownie

wyjazdy krajowe oraz zagraniczne

zajęcia świetlicowe i biblioteczne

możliwość korzystania z obiadów