DNI OTWARTE SZKOŁY 22-23.03.2018r.

6.03.2018

DNI OTWARTE ZESPOŁU SZKÓŁ NR6
W RYBNIKU

dla RODZICÓW, UCZNIÓW oraz NAUCZYCIELI

22-23.03.2018r.

1. Do kogo skierowana jest prezentacja?

Przede wszystkim do uczniów z problemami edukacyjnymi i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Na spotkanie zapraszamy również nauczycieli i rodziców, którzy często stają przed koniecznością wyboru/rekomendacji dalszej ścieżki edukacji swoich dzieci i podopiecznych.

2. Jaka będzie forma prezentacji?
Dla odwiedzających nas gości przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych zajęć, które w ciekawy i aktywny sposób zaprezentują ofertę naszej placówki. Zaprezentujemy naszą infrastrukturę, pracownie którymi dysponujemy oraz zaprezentujemy zajęcia terapeutyczne realizowane w naszej szkole. W części z nich będzie można doświadczyć na własnej skórze.

3. Dlaczego warto?

• Uczniowie zyskają wiedzę o specjalistycznej placówce funkcjonującej w Rybniku, która dla wielu może się okazać bardzo interesującą propozycją kontynuowania edukacji,
  • Atrakcyjna forma prezentacji będzie ciekawym urozmaiceniem dnia,
  • Elastyczne godziny wizyt pozwolą dopasować się do Państwa planu dnia.

4. Jak wziąć udział?
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8:00- 17:00. Można również zadzwonić na wskazany niżej numer telefonu, aby umówić termin i godzinę wizyty.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Naszej Szkoły!
W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu : 457 – 70 – 98, 509 627 831