Rybnickie Prymusy 2014 oraz stypendia rozdane

28.06.2014

Koniec roku szkolnego to czas bilansów i podsumowań także tych edukacyjnych. Wiadomo nie od dziś, że „nauka to potęgi klucz”.  Zatem zdobywanie nowej wiedzy, podnoszenie swoich kwalifikacji czy osiąganie sukcesów jawi się jako coś bardzo ważnego w życiu każdego człowieka zwłaszcza zaś młodzieży.

W poniedziałek 23 czerwca wzorem lat minionych wręczono nagrody Rybnickiego Prymusa 2014. Tytuł Rybnickiego Prymusa przyznawany jest przez Prezydenta Miasta na wniosek Rady Pedagogicznej za wyjątkowe osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Wśród tegorocznych laureatów tej nagrody znaleźli się również uczniowie Zespołu Szkół nr 6, którzy otrzymali medale i tytuł prymusa, a ich nauczyciele podziękowania.

W Gronie wyróżnionych znaleźli się uczniowie Angelika Faucz, Marek Cisoń, Arkadiusz Anklewicz, Kamil i Remigusz Orzechowski. Ten ostatni oraz Dawid Orlow otrzymali stypendia za dobre wyniki w nauce. Wśród nauczycieli podziękowania odebrały Agniszka Socha, Lucyna Stojak, Adriana Kowalczyk oraz Maria Gerlich. Medale oraz podziękowania wręczyła wyróżnionym zastępca prezydenta miasta Joanna Kryszczyszyn.

Zapraszamy do galerii.