Sportowe współzawodnictwo w pływaniu

13.12.2017

W sportowym współzawodnictwie uczestniczyli reprezentanci zaprzyjaźnionych placówek edukacyjnych z Hlucina w Czechach i Nowego Miasta na Słowacji. Dopisały także placówki z naszego region. W zawodach uczestniczyli uczniowie z Wodzisławia, Gliwic, Jastrzębia, SOSW z Rybnika oraz Zespołu Szkół nr 6. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała dyrektor ZS nr 6 Grażyna Adamczyk. Po krótkiej rozgrzewce zawodnicy uczestniczyli w biegach eliminacyjnych. Na podstawie uzyskanych czasów rywalizowali między sobą w rozgrywkach finałowy. Zawody przebiegały w duchu sportowej rywalizacji. Na trybunach zawodników dopingowali uczniowie szkoły. Na najlepszych czekały dyplomy, medale oraz nagrody. Po zakończonych zawodach na uczestników w szkole czekał poczęstunek. Gratulujemy wszystkim znakomitych wyników sportowych.

Zapraszamy do galerii.