Sprawozdanie z XV Regionalnego Konkursu „Najsprawniejszy w Zawodzie 2010r.”

10.05.2010

Konkurs rozpoczął się od spotkania organizacyjnego w Częstochowie w dniu 11.12.2009r. Od 01.03.2010- 26.03.2010r. przeprowadzono konkurs z części praktycznej w poszczególnych zawodach:

• kucharz małej gastronomii- Częstochowa
  • piekarz- Radzionków
  • murarz- Rybnik

Dnia 12.03 br. w naszej szkole przeprowadzono etap praktyczny w zawodzie murarz. Udział wzięły szkoły z Bytomia, Sosnowca i Rybnika. Nasi uczniowie w tej części zajęli I miejsce: Hubert i Mateusz.

W Częstochowie w dniu 22.04.10r. odbyła się część pisemna uczestników wszystkich zawodów oraz oficjalny finał Regionalnego konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie”,w którym uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: ·

LP. ·IMIĘ I NAZWISKO ZAWÓD MIEJSCE Z CZĘŚCI PRAK. FINAŁ

1.

2.