Sprawozdanie z XVI Konkursu „Najsprawniejszy w Zawodzie”

8.05.2011

Konkurs rozpoczął się od zgłoszenia uczestników w Częstochowie w lutym tego roku.
Od 28.02.2011- 01.04.2011r. przeprowadzono konkurs z części praktycznej w poszczególnych zawodach:

• kucharz małej gastronomii- Częstochowa
  • piekarz- Radzionków
  • murarz- Rybnik
  • cukiernik- Będzin

Dnia 25.03 br. w Zespole Szkół Specjalnych przeprowadzono etap praktyczny w zawodzie murarz. Udział wzięli uczestnicy ze szkół z Bytomia, Mysłowic i Rybnika. Nasi uczniowie w tej części zajęli IV miejsce Daniel Kubicki i V miejsce Rafał From
W Częstochowie w dniu 14.04.11r. odbyła się część pisemna uczestników wszystkich zawodów oraz oficjalny finał XVI Regionalnego konkursu „Najsprawniejszy w zawodzie” w którym uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Lp. Imię i nazwisko Zawód Finał
Sandra Jureczek
Cukiernik VII
X

Nauczyciele szczególnie zaangażowani w przygotowanie uczniów i wszelką organizację związaną z przebiegiem konkursu: