Świętujemy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

16.12.2021

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF uczniowie na zajęciach lekcyjnych poznawali i przypominali sobie jakie prawa przysługują dzieciom.
Każde dziecko i każdy młody człowiek powinien być świadomi swoich praw. Podsumowaniem zdobytych wiadomości był udział w quizie – Sprawdź co wiesz o prawach dziecka. Do rozwiązania były 3 Quizy o różnym stopniu trudności. Ze względu na sytuację epidemiczną
i zasady rygoru sanitarnego turniej odbywał się w ramach zespołów klasowych. Wśród biorących udział w turnieju, wyłoniono grupę osób, które zdobyły najwyższą liczbę punktów.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, które ufundowało Stowarzyszenie Przyjaciół i Wychowanków Zespołu Szkól nr 6 w Rybniku.
Gratulujemy wiedzy zwycięzcom.