Sylwetki samorządu uczniowskiego

21.09.2014

Zapraszamy Was do zapoznania się z sylwetkami władz samorządu szkolnego, który będzie Was reprezentował w roku szkolnym 2014/2015. Wierzymy, że będą dla Was pomocni w rozwiązywaniu wszystkich Waszych problemów i pomysłów.

Kamil Orzechowski 19 lat- sumienny, dobrze zorganizowany.  Uczęszcza do Szkoły Zawodowej na kierunku kucharstwo. Jego pasją jest gotowanie. Lubi uprawiać sport zwłaszcza piłkę nożną. Marzy w przyszłości o zawodzie nauczyciela.

Małgorzata Tendera– jest pogodną 18 latką. Uczy się w III klasie szkoły zawodowej. Szczególnie interesuje ją muzyka i film. Często i chętnie uczestniczy w szkolnych przedsięwzięciach artystycznych. W przyszłości chciałaby zostać muzykiem.
Angelika Faucz– jest uśmiechniętą 15 latką. Uczy się w III klasie Gimnazjum. Lubi muzykę i film. Interesuje się fotografią. Uczęszczała na prowadzone w szkole kółko fotograficzne. W przyszłości chciałaby zostać piosenkarką.