Targi Edukacji oraz Dni Otwarte

26.03.2019

W dniach od 21 do 22 marca Zespół Szkół nr 6 z Rybnika uczestniczył w kolejnej edycji Targów Edukacji. Tym razem gospodarzem imprezy był Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych. Na naszym stoisku można było zasięgnąć szczegółowych informacji dotyczących kierunków kształcenia oraz specyfiki szkoły kształcącej młodzież z orzeczeniem o niepełnosprawności. Ze sporym zainteresowaniem spotkały się znajdujące się w naszej ofercie bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne dla uczącej-się w szkole młodzieży oraz nowy kierunek drukarz realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Ślaskiego. Udział w Targach Edukacji zbiegł się w czasie z organizacją szkolnej akcji Dni Otwartych Drzwi. Z tej propozycji także skorzystało wielu uczniów, którzy w najbliższym czasie staną przed wyborem dalszej drogi kształcenia. Dziękujemy za zainteresowanie i liczmy, że z niektórymi spotkamy się nowym roku szkolnym.