Trwa nabór uczestników projektu „Astronomia dla Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych”

21.02.2018

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie „Astronomy for Blind and Disabled – Astronomia dla Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych” realizowanym przez Stowarzyszenie „Dla Dobra”.

Od dzisiaj tj. 21.02.18 do 28.02.18 trwa nabór uczestników do projektu, którego głównym celem przybliżenie osobom niewidomym i niepełnosprawnym dziedziny nauki jaką jest astronomia, stworzenie portalu internetowego o ciałach niebieskich, a także udział w obserwacjach astronomicznych.

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które we wrześniu 2018r. będą uczniami Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku.

W ramach projektu odbędą się 4 wyjazdy uczniów do szkół partnerskich we Francji (La Reunion), do Hiszpanii, na Łotwę i na Cypr.

Osoby chętne proszone są o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz dostarczenie wymaganej dokumentacji do Koordynatora Projektu.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone w dniu 02.03.18r.

Regulamin projekt:  regulanim projektu pdf