Trzecie spotkanie projektowe już za nami

15.03.2015

W poniedziałek  9 marca odbyły się kolejne zajęcia w ramach Wielkanocnych  międzyszkolnych warsztatów terapeutyczno – integracyjnych.  W czasie zajęć poprowadzonych przez Panie Annę Lach i Annę Wołowiec powstały piękne kartki wielkanocne oraz kolorowe, pachnące mydełka.

Uczniowie naszej szkoły gościli tym razem młodzież z Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego. Wszyscy   pracowali z wielkim zaangażowaniem a prace wykonane w czasie warsztatów wezmą udział w międzyszkolnym konkursie stroików i kartek wielkanocnych. Podsumowaniem tego pracowitego przedpołudnia był poczęstunek przygotowany przez Panią Aleksandrę Ochojską Paluch. Już wkrótce zajęcia florystyczne , na które w dniu  17 marca zaprasza  Pani Wiesława Deręgowska.