Uczniowie na rzecz Stowarzyszenia DLA DOBRA

26.02.2015

W Zespole Szkół nr 6 od września ubiegłego roku działa kółko fotograficzne. W trakcie zajęć młodzież zgłębia tajniki fotografii. Młodzi ludzie wspólnie z prowadzącym warsztaty doszli do wniosku, że chcieliby zrobić coś pożytecznego. Postanowili się włączyć w kampanię 1% na rzecz działającego przy placówce Stowarzyszenia Przyjaciół i Wychowanków „DLA DOBRA”.

Wspólnie wykonują zdjęcia z różnymi podpisami, które mają zachęcić oglądających do przekazania 1% odpisu podatkowego na rzecz Stowarzyszenia. Uczniowie bardzo angażują się w tę działalność i liczą, że podjęte działania spotkają się ze zrozumieniem i szeroka akceptacją społeczną.

Przy okazji zachęcamy do odwiedzenia szkolnego profilu facebookowego gdzie także można znaleźć informacje na ten temat. Warto nadmienić iż w zamian za przekazanie na rzecz Stowarzyszenia ustawowego 1% w szkole można BEZPŁATNIE rozliczyć podatek za rok ubiegły. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.