Uczniowie wybrali Szkolny Samorząd

22.09.2018

Jessica, Paweł i Adam to nowo wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół nr 6 w Rybniku. Przypnijmy. W ubiegłym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół wybierali swoich reprezentantów. We wtorek 11 września 2018 roku poznaliśmy nazwiska osób, które będą piastować tę odpowiedzialne funkcje. W skład Samorządu weszli: Jessica Siedlecka, Paweł Kwiotek oraz Adam Ginter. Serdecznie gratulujemy.

Paweł Kwiotek ma 23 lata Jego zainteresowania to przede wszystkim teatr i sport. Jest młodym rybniczaninem, człowiekiem otwartym na innych. Chętnie udzielającym się społecznie. Stawia na czystość i porządek. Chciały podjąć działania na rzecz zwiększenia spokoju na przerwach.

Adam Ginter ma 16 lat. Jest koleżeński. Uczęszcza do Zespołu Szkół nr 6 w Rybniku mieszka w Jankowicach. Interesuje go nauka i sport. W pracach samorządu chciałby wspierać organizację imprez sportowych oraz integracyjnych .

Jessica Siedlecka jest mieszkanką Rybnika-Boguszowic. Jest uśmiechniętą i pogodną szesnastolatką. Prywatnie lubi tańczyć i śpiewać. Jest za zaktywizowaniem szkolnego wolontariatu. W pracy samorządowej będzie zabiegać m.in. o większą ilość wycieczek, konkursów oraz zabaw szkolnych.