Uczniowie ZS nr 6 zwiedzają salon TOYOTY

10.06.2014

W środę 28 maja uczniowie klasy gimnazjalnej przy ZS nr 6 w ramach zajęć technicznych odwiedzili salon Toyoty w Rybniku. Celem spotkania było zapoznanie uczniów z zawodem.

Uczniów powitał przy wejściu właściciel salonu pan Janusz Konsek. Młodzież zwiedzała miejsca, które normalnie nie są dostępne dla osób postronnych. Mieli okazję pomóc w pracy na stanowisku diagnostycznym, zwiedzili magazyn z częściami zamiennymi, pomieszczenia biurowe oraz salon samochodowy. Uczniom naszej szkoły bardzo odpowiadał fotel prezesa. Na zakończenie blisko półtoragodzinnej wizyty młodzież otrzymała od właściciela upominki oraz odbyła jazdy próbne wybranymi modelami. To było dla uczniów bardzo interesujące nowe doświadczenia. Bardzo dziękujemy panie Januszu.

Pozostałe zdjęcia w galerii. Zapraszamy!