Wakacyjne remonty

19.08.2013

Trwają wakacje. Uczniowie i nauczyciele odpoczywają gdzieś z dala od miejskiego zgiełku. Jednak w Zespole Szkół nr 6 wykorzystując przerwę w nauce przeprowadza się niezbędne prace remontowe. Wymieniono już szyby w oknach, które zostały uszkodzone po czerwcowej nawałnicy.

Wakacje to znakomita okazja, aby poprawić standard nauczania oraz warunki nauki dla dzieci i młodzieży oraz pracy dla nauczycieli. Zespół Szkół nr 6 nie jest w tym względzie wyjątkiem. W szkolnej pracowni komputerowej systemem gospodarczym położono nową podłogę panelową. Wyremontowano oraz przystosowano do zajęć kolejną pracownię. Wyremontowano łazienkę. Trwa także mycie i szorowanie szkolnych korytarzy, ławek oraz okien, aby nowy rok szkolny młodzież mogła rozpocząć w odpowiednich warunkach. Porządkuje się także szkolne obejście grabi liście i kosi trawniki.

Zapraszamy do galerii.