„Wielkanoc okazją do twórczości”

19.03.2016

Piątkowe zajęcia będące częścią warsztatów wielkanocnych, odbywały się w pracowniach: krawieckiej, gdzie pod okiem pani Stanisławy Szulc powstały kolorowe pisanki ozdobione kawałkami tkanin oraz pracowni rękodzielniczej, gdzie pani Wiesława Deręgowska przygotowała dla uczestników różnorodne materiały do przygotowania jajek – stroików wielkanocnych.

Dla wszystkich uczestników zajęć uczniowie naszej szkoły wraz z panią Aleksandrą Ochojska Paluch przygotowali smaczny poczęstunek.

Naszymi gośćmi byli uczniowie i opiekunowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Rybniku oraz Gimnazjum Integracyjnego nr 7 w Boguszowicach. Jak zwykle warsztaty przebiegały w miłej atmosferze sprzyjającej zacieśnianiu się przyjaźni pomiędzy uczniami naszej szkoły i naszymi gośćmi. Wspomnieć należy, że młodzież uczestnicząca w zajęciach odwiedziła nas już kolejny raz, więc już sam fakt ponownego spotkania był bardzo emocjonujący i radosny dla wszystkich uczestników. Następne zajęcia już 21 marca, a jak bawiliśmy się na ostatnich zobaczyć można w naszej fotorelacji.