„Wielkanocne międzyszkolne integracyjne warsztaty terapeutyczno integracyjne” spotkanie drugie

6.03.2015

W czwartkowe przedpołudnie 05 marca 2015 powitaliśmy w naszej szkole kolejną grupę uczestników wielkanocnych międzyszkolnych warsztatów integracyjnych – młodzież z Gimnazjum nr 17 w Rybniku Boguszowicach.Jak wspominaliśmy w relacji z pierwszych zajęć realizacja warsztatów była możliwa dzięki finansowemu wsparciu z funduszy  Miasta Rybnika.

Drugie spotkanie warsztatowe poprowadziła w pracowni rękodzielniczej pani Wiesława Deręgowska. Uczestnicy mieli okazję poznać technikę decoupage  wykorzystywaną do zdobienia przedmiotów, w tym przypadku pater na wielkanocne pisanki. Po wyczerpujących ale niezwykle owocnych zajęciach na poczęstunek zaprosiła wszystkich pani Aleksandra Ochojska Paluch.

Jak zwykle humory dopisywały wszystkim a spotkanie było okazją do wspominania warsztatów z poprzednich lat.
W  poniedziałek następne zajęcia, na które zapraszają pani Anna Lach i Anna Wołowiec.