Wielkanocne Warsztaty Terapeutyczno – Integracyjne spotkanie V

27.03.2015

Za nami ostatnie zajęcia w ramach Wielkanocnych Warsztatów Terapeutyczno- Integracyjnych, realizowanych w naszej szkole dzięki staraniom członków Stowarzyszenia ,,Dla Dobra" oraz pomocy finansowej Miasta Rybnika.  Wtorkowe przedpołudnie 24 marca dla uczestników zajęć było bardzo pracowite.

Zadaniem naszych gości i uczniów  było ozdobienie wydmuszek poznaną w czasie warsztatów techniką decoupage.  Zajęcia poprowadziła pani Stanisława Szulc a naszymi gośćmi byli tym razem uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Rybnika. Jak zwykle pracy towarzyszyło urocze zamieszanie i radosny zgiełk a efekty zadziwiły nawet samych uczestników, którzy z dumą podziwiali swoje dzieła.

Wykonane w czasie zajęć pisanki będzie można zobaczyć w trakcie wystawy prac podczas spotkania podsumowującego cały projekt w dniu  30 marca 2015 roku. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich warsztatów na uczestników czekał poczęstunek przygotowany przez panią Aleksandrę Ochojską Paluch oraz uczniów naszej szkoły – dziś królowały naleśniki – niech żałują wszyscy, których tam nie było. Jak przebiegały zajęcia można podpatrzeć w naszej fotorelacji.