Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

7.04.2013

Wielkanoc już za nami. Wzorem lat ubiegłych uczniowie razem z nauczycielami przygotowywali różnorodne świąteczne ozdoby. Przed Świętami Wielkanocnymi w naszej szkole zorganizowano konkurs na najładniejszą kartkę i stroik świąteczny.

Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie z Gimnazjum nr 7 z oddziałami integracyjnymi. Uczestnicy pracujący nad stroikami w zespołach dwuosobowych mieli do dyspozycji taki same materiały. W ruch poszły zatem balony, kolorowy sznurek, kwiatki, zielone gałązki, kej, nożyczki oraz wyobraźnia. Z kolei praca nad kartkami odbywała się indywidualnie.
Autorkami najładniejszego stroika zostały Anna Jankowska i  Aleksandra Izydorska z III klasy Gimnazjum nr 7. W kategorii kartki świątecznej najładniejszą pracę wykonała Patrycja Szymiczek z Zespołu Szkól nr 6. Oczywiście wszystkie ozdoby bardzo nam się podobały. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Warto nadmienić, iż stroiki wielkanocne zdobiły nasz szkolny korytarz. Teraz pozostaną już tylko w naszych wspomnieniach i na fotografiach.

Zapraszamy do galerii.